взлом
ILTPE logo

Рада молодих вчених і спеціалістів
ФТІНТ ім. Б.І. Вєркіна НАН України

Студентський чаптер ILTPE OSA

Студентський чаптер ILTPE OSA - це студентська гілка Міжнародного оптичного товариства OSA (The Optical Society) в Харкові, що об'єднує студентів та аспірантів, що цікавляться оптикою та фотонікою.

ILTPE OSA SC logo

kharkiv.chapter at gmail.com.


Студентський чаптер IRE SPIE

Аспіранти із Ради молодих вчених ФТІНТ є членами Студентського чаптеру IRE SPIE. Студентський чаптер IRE SPIE був створений у 2007 році за ініціативи наукової молоді Інституту радіофізики та електроніки ім. О.Я.Усикова НАН України, Фізико-технічного інститут низьких температур ім. Б.І.Вєркіна НАН України, та Радіоастрономічного інституту НАН України. На сьогодні Студентський чаптер IRE SPIE являє собою студентський осередок Міжнародного товариства з оптики та фотоніки SPIE (The International Society for Optics and Photonics) у Харкові.

IRE SPIE SC logo

ire.osaspie at gmail.com.

IAPS Харківський локальний комітет

У 2018 році аспіранти з числа члені Ради молодих науковців Інституту сформували Харківський локальний комітет IAPS (IAPS Kharkiv Local Committee) - студентський осередок Міжнародної асоціації студентів-фізиків (IAPS) у нашому місті.

IAPS logo

IAPS - це Міжнародна асоціація студентів-фізиків (International association of physics students) та студентських товариств з усього світу, заснована з метою сприяння співробітництва між ними.

lc-kharkiv at iaps.info.