взлом
ILTPE logo

Рада молодих вчених і спеціалістів
ФТІНТ ім. Б.І. Вєркіна НАН України

IAPS Харківський локальний комітет

У 2018 році з числа молодих науковців Ради, які поки що не захистили кандидатські дисертації, було сформовано IAPS Харківський локальний комітет (IAPS Kharkiv Local Committee) - студентський осередок Міжнародної асоціації студентів-фізиків (IAPS) у нашому місті.

IAPS logo

IAPS - це Міжнародна асоціація студентів-фізиків (International association of physics students) та студентських товариств з усього світу, заснована з метою сприяння співробітництва між ними.

Якщо Ви хотіли б більше дізнатися про діяльність IAPS Харківського локального комітету, будь ласка, пишіть на електронну адресу: lc-kharkiv at iaps.info.


Студентський чаптер ILTPE OSA

Студентський чаптер ILTPE OSA - це студентська гілка Міжнародного оптичного товариства OSA (The Optical Society), яка функціонує при ФТІНТ ім.Б.Вєркіна НАНУ та має довгу історію співпраці із Радою молодих вчених цього Інституту із самого початку заснування чаптера у 2007 році.

ILTPE OSA SC logo

Студентський чаптер ILTPE OSA запрошує всіх студентів, аспірантів та молодих науковців, хто цікавиться оптикою, фотонікою або дослідженнями у суміжних галузях, приєднуватися до них!

Якщо Ви хотіли б більше дізнатися про діяльність Студентського чаптеру ILTPE OSA, будь ласка завітайте на офіційну веб-сторінку чаптеру www.ilt.kharkov.ua/osachapter/eng, або пишіть на електронну адресу: kharkiv.chapter at gmail.com.


Студентський чаптер IRE SPIE

Аспіранти із Ради молодих вчених ФТІНТ є членами Студентського чаптеру IRE SPIE.

Студентський чаптер IRE SPIE був створений у 2007 році за ініціативи наукової молоді Інституту радіофізики та електроніки ім. О.Я.Усикова НАН України, Фізико-технічного інститут низьких температур ім. Б.І.Вєркіна НАН України, та Радіоастрономічного інституту НАН України. На сьогодні Студентський чаптер IRE SPIE являє собою студентський осередок Міжнародного товариства з оптики та фотоніки SPIE (The International Society for Optics and Photonics) та налічує понад 20 студентів, аспірантів та молодих дослідників з усіх провідних академічних та наукових установ Харкова.

IRE SPIE SC logo

Якщо Ви хотіли б більше дізнатися про діяльність Студентського чаптеру IRE SPIE, будь ласка завітайте на сторінку чаптеру на офіційному сайті SPIE, або пишіть на електронну адресу: ire.osaspie at gmail.com.